ON-LINE SHOP BAZAR - PRODEJ POUŽITÉHO ZBOŽÍ

Foto

Digitální fotoaparát Samsung 

Cena:    Kč

Vynikající kvalita dokonale ostrých snímků s bohatými detaily, zářivými barvami i jemnými přechody jsou hlavní devizou digitálního fotoaparátu Samsung S1050. Jeho srdcem je velký (1/1,8") 10 megapixelový snímač CCD doplněný objektivem s 5x optickým zoomem umožňujícím fotografovat ze vzdálenosti 1 cm. To ale zdaleka není vše. Systém redukce otřesů ASR zajišťuje ostré kvalitní snímky i při nízké hladině okolního světla. Technologie ASR je navíc vhodně doplněna funkcí Wise Shot, která umožňuje uživateli jednoduše pořídit dva snímky - jeden s bleskem, druhý s pomocí technologie ASR - a z nich si pak vybrat ten hezčí.

Aby fotografování bylo ještě snazší a jistota pořízení správně zaostřeného a exponovaného snímku vyšší, je Samsung S1050 vybaven inteligentní technologií rozpoznání obličeje - Face Recognition AF+AE.

Fotoaparát sám v záběru rozpozná lidský obličej a podle toho upraví zaostření a expoziční parametry, případně přisvítí scénu bleskem.

Plně automatický režim a bohatá nabídka 11 scénických programů jako například režim Protisvětlo, Noční snímek či Děti vás budou vést a pomohou vám získat dokonalé fotografie i v obtížných světelných situacích. Kdo naopak s fotoaparátem rád experimentuje, jistě uvítá nabídku PASM režimů P - Programová expozice, A - priorita clony, S - priorita času, M - plný manuál, kterou byste hledali spíše u digitální zrcadlovky. Navíc jsou k dispozici i zajímavé efekty, které mohou sloužit jak pro zvýšení atraktivity snímků

 

 

provoz na 2X AA baterky - nejsou součástí 

slot na pamětovou SD kartu - není součástí 

opotřebováno běžným užíváním 


 


« zpět Množství
designed by Panavis & Panadela | contents ©2020 Bazar | powered by Online Shop P&Pv2.7 & Quick.Cart